OKÄND KONSTNÄR. Mansporträtt. 1800-tal. Olja på duk, uppklistrad på pannå. Osignerad.

44518. OKÄND KONSTNÄR. Mansporträtt. 1800-tal. Olja på duk, uppklistrad på pannå. Osignerad.

ca 60 x 46 cm. Höjd med krona ca 84 cm. Inköpt på auktion vid Rodga Herrgård, Östergötland.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr.

Antal besök: 1 468