KLAFFBORD, trä, bemålat, 1800/1900-tal.

4451802. KLAFFBORD, trä, bemålat, 1800/1900-tal.

Höjd ca 72 cm, bredd ca 88 cm, klaffarna ca 22,5 cm vardera.

Kraftigt bruksslitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 376