MATSALSMÖBLEMANG, 6 delar, Svegards Markaryd, 1960-tal.

445157. MATSALSMÖBLEMANG, 6 delar, Svegards Markaryd, 1960-tal.

5 st Stolar, teak
1 st Matbord, teak diameter 115 cm, höjd 73 cm
Bordet saknar iläggsskivor men kan bli ca 230 cm om dessa funnits.

Bruksslitage, märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 st Stolar, teak

Bruksslitage, märke.

Antal besök: 1 209