SKÄNK med ÖVERSKÅP, sengustaviansk, 1800-tal.

445148. SKÄNK med ÖVERSKÅP, sengustaviansk, 1800-tal.

Omarbetad skåp.

smärre slitage, omarbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omarbetad skåp.

smärre slitage, omarbetad.

Antal besök: 2 949