SIDEBOARD, 2000-tal.

SIDEBOARD, 2000-tal.
4451410. SIDEBOARD, 2000-tal.

Längd 150, bredd 40, höjd 55 cm.

Bruksslitage, kål i bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!
4451410. SIDEBOARD, 2000-tal.

Antal besök: 366