MONA SEILITZ. Olja på duk, Kvinna med barn, signerad på spännramens baksida.
445113. MONA SEILITZ. Olja på duk, Kvinna med barn, signerad på spännramens baksida.
46 x 33 cm.
Ej ramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 33 cm.
Ej ramad.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
2 019