OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Abstrakt komposition, olja på duk, signerad.

4451046. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Abstrakt komposition, olja på duk, signerad.

Mått ca 50 x 55 cm
Rammått ca 52 x 57 cm.

Åldersrelaterad slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 50 x 55 cm
Rammått ca 52 x 57 cm.

Åldersrelaterad slitage.

Antal besök: 371