FIGURIN och BYST, 2 delar, gips, 1900-talets andra hälft.

445100. FIGURIN och BYST, 2 delar, gips, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 29 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 29 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 611