BÅTMOTOR, Penta typ Z2, AB Pentaverken, Skövde. 1900-talets mitt.

445097. BÅTMOTOR, Penta typ Z2, AB Pentaverken, Skövde. 1900-talets mitt.

Serienummer 49884. Längd 115 cm.

Slitage. Oljig och smutsig. En tändkabel lös. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 557