LAMPBORD, idegran, Engelsk stil, 1900-tal.

4450928. LAMPBORD, idegran, Engelsk stil, 1900-tal.

Fanerad i idegran. En låda i sarg. Klaff på vardera kortsida. Kopplad benställning.

Bredd ca 47 cm. Djup ca 37 cm. Höjd ca 52 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 147