CURT ASKER. FÄRGLITO, komposition.

4450812. CURT ASKER. FÄRGLITO, komposition.

signerad och numrerad 44/49, 55 x 66 cm, totalt 64 x 73 cm.

Curt Asker (1930–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Curt Asker (1930–2015)

Antal besök: 294