VASER, TVÅ ST. Stengods. Rolf Palm samt Edgar Böckman, signerade undertill.

4450737. VASER, TVÅ ST. Stengods. Rolf Palm samt Edgar Böckman, signerade undertill.

Höjd 11 och 13 cm.

Edgar Böckman med smärre naggar på fotringen (troligen bränt fast vid tillverkningen).

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 och 13 cm.

Antal besök: 242