SOFFBORD, glasskiva, mässing, NK.

4450615. SOFFBORD, glasskiva, mässing, NK.

Stomme av mässing, bordskiva av glas.
Mått ca 71x71, höjd 53 cm.

Bruksslitage, smärrre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 71x71, höjd 53 cm.

Bruksslitage, smärrre repor.

Antal besök: 385