ALLIANSRING Hans Strömdahl AB i 18 K vitt guld med diamanter 0,24 ct Tw/vs-si.

445055. ALLIANSRING Hans Strömdahl AB i 18 K vitt guld med diamanter 0,24 ct Tw/vs-si.

Slät ring i vitguld med fyra slipade diamanter i kvadrat, totalt 0,24 ct.
Stämplad HS, kattfot samt 18 K.
Storlek 13,5/43,5.
Vikt 10,46 g.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 13,5/43,5.
Vikt 10,46 g.

Antal besök: 1 040