KANNA, porslin, möjligen Frankrike, 18/1900-tal.

445044. KANNA, porslin, möjligen Frankrike, 18/1900-tal.

Märkt, signerad. Höjd ca 22 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 327