PALL, gustaviansk stil, 1800/1900-tal.

4450417. PALL, gustaviansk stil, 1800/1900-tal.

Höjd 43 cm. Bredd 46 cm. Djup 40 cm.

Bemålat trä och beklädd sits. Bruksslitage. Märken och färgbortfall på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 272