ARMBANDSUR, Adora Automatic, stål.

4450403. ARMBANDSUR, Adora Automatic, stål.

Diameter 34 mm.

Bruksslitage med repor och sprickor samt fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 34 mm.

Antal besök: 201