ERLING JOHANSSON. Etsningar, 2 st och teckning, signerade.

4450335. ERLING JOHANSSON. Etsningar, 2 st och teckning, signerade.

Teckning, bildstorlek ca. 17x15, träram med glas, ca. 36x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Erling Johansson (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Erling Johansson (Född 1934)

Antal besök: 128