ERLING JOHANSSON. Etsningar, 4 st, signerade.

4450327. ERLING JOHANSSON. Etsningar, 4 st, signerade.

Plåtstorlek ca. 4,5x7, 5x11, 7,5x7, 8x11,5 cm.
Träramar med glas, ca. 25x26, 30x25, 23x26, 25x25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Erling Johansson (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Erling Johansson (Född 1934)

Antal besök: 167