SKRIN, allmoge på benställning, daterad 1806.

4450293. SKRIN, allmoge på benställning, daterad 1806.

Höjd ca 63
49 x 37 cm.

Slitage,fäckar, märken
Färgbortfall
Torrspricka.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 63
49 x 37 cm.

Slitage,fäckar, märken
Färgbortfall
Torrspricka.

Nycklar saknas.

Antal besök: 427