4450181. MODELLBILAR, 39 st, mestadels "Matchbox".
Längd ca 8-16 cm.
30 st "Matchbox" mestadels Models Of Yesterday.
2 st "Dinky"
1 st "Corgi"
1 st "Majorette"
1 st "Welly"
1 st "Karmann"
3 st omärkta.
Smärre slitage.
Ej fullt genomgångna.
Mindre märken, repor, skador kan förekomma.