SKRIVBORD med STOL, engelskt, 1900-talets andra hälft.

4450140. SKRIVBORD med STOL, engelskt, 1900-talets andra hälft.

Engelskt skrivbord med läderklädd skiva.
Möjligt att dela i tre delar.
Bredd 138 cm, höjd 77 cm, djup 76 cm.
Stol med sits i konstskinn.
Höjd rygg 81, sitthöjd 46, bredd 52, djup 54cm.

Bruksskick, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Möjligt att dela i tre delar.
Stol med sits i konstskinn.

Bruksskick, märken, fläckar.

Antal besök: 515