SOFFA, plysch, Dux, 1900-talets senare del.

4450075. SOFFA, plysch, Dux, 1900-talets senare del.

Höjd rygg 71, sitthöjd 46, bredd 200, djup 90cm.

Bruksskick, mindre märken/fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 410