ÅNGMASKIN med tillbehör, 1900-tal.

4449774. ÅNGMASKIN med tillbehör, 1900-tal.

Ångmaskin, 4 delar, monterade på träplatta, ca. 50x56 höjd 27 cm.

Slitage. Några skruvar saknas.
Ej funktionstestat, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 253