PLAYSTATION 5, med VR, handkontroll.

4449682. PLAYSTATION 5, med VR, handkontroll.

Med sladdar.
Cirka 50cm x 30cm.

Bruksslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Repor ytsmuts förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med sladdar.
Cirka 50cm x 30cm.

Antal besök: 440