ROGER FÄLLMAN. Skogså, olja på duk, signerad.

4449625. ROGER FÄLLMAN. Skogså, olja på duk, signerad.

Bildstorlek ca 46 x 55 cm.
Ram ca 56 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek ca 46 x 55 cm.
Ram ca 56 x 65 cm.

Antal besök: 533