HANS ÅSBERG. Motiv i rosa, blå och gula färger. Akryl på duk, signerad och daterad a tergo 1995.

44495. HANS ÅSBERG. Motiv i rosa, blå och gula färger. Akryl på duk, signerad och daterad a tergo 1995.

140 x 124 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

140 x 124 cm.

Antal besök: 1 596