Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
HANS ÅSBERG. Motiv i rosa, blå och gula färger. Akryl på duk, signerad och daterad a tergo 1995.
44495. HANS ÅSBERG. Motiv i rosa, blå och gula färger. Akryl på duk, signerad och daterad a tergo 1995.
140 x 124 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
140 x 124 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 381