STOLAR samt bord, 5 delar, "Diskus/Venus", Johanson Design.

4449574. STOLAR samt bord, 5 delar, "Diskus/Venus", Johanson Design.

4 stolar, höjd 73 cm, sitthöjd 45 cm.
1 bord, höjd 70 cm, diameter 110 cm.

Bruksslitage, repor, revor, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 094