SERVISDELAR, 21-delar, Gustavsberg.

4449564. SERVISDELAR, 21-delar, Gustavsberg.

10 fat diameter ca 25 cm
7 fat diameter ca 21,5 cm
3 fat diameter ca 21,5 cm
1 fat diameter ca 17,5 cm.

nagg finns, repor, nött.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 fat diameter ca 25 cm
7 fat diameter ca 21,5 cm
3 fat diameter ca 21,5 cm
1 fat diameter ca 17,5 cm.

nagg finns, repor, nött.

Antal besök: 253