BOKHYLLA, Bräntorps, 1900-talets andra hälft.

4449547. BOKHYLLA, Bräntorps, 1900-talets andra hälft.

Teak, 2 delad, underdel med skjutdörrar. Längd ca. 100, bredd 23, höjd 204 cm.

Repor, slagmärken, kanter med mindre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 411