CYKEL, Merida, 24-växlad.

CYKEL, Merida, 24-växlad.
4449535. CYKEL, Merida, 24-växlad.

Ramstorlek 51 cm.
Hjulstorlek 28".

Bruksslitage. Sadel med mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 51 cm.
Hjulstorlek 28".

Antal besök: 389