SEKTIONSSOFFA/MODULSOFFA, skinn, 1970/80-tal.

4449489. SEKTIONSSOFFA/MODULSOFFA, skinn, 1970/80-tal.

Tredelad, med lösa plymåer i rygg och sits.
Längd ca: 180cm, 120cm och 135cm. Djup ca 78cm, sitthöjd ca 40cm, höjd ca 70cm.

Bruksslitage, märken och repor. Nötning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 508