HIRSCHFÄNGER, 1800-tal.

HIRSCHFÄNGER, 1800-tal.
4449438. HIRSCHFÄNGER, 1800-tal.

Kavel klädd i läder, balja klädd i läder. Märkning saknas. L totalt ca 55 cm.

Slitage, beslag med märken och repor.

Tema

En samlares hem

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

En samlares hem

Antal besök: 518