EJNAR KOHLMANN. Klipplandskap. Olja på duk, signerad E. Kohlmann.

4449373. EJNAR KOHLMANN. Klipplandskap. Olja på duk, signerad E. Kohlmann.

Dukmått ca. 41x33 cm.
Träram, ca. 52x45 cm.

Ejnar Kohlmann (1888–1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dukmått ca. 41x33 cm.
Träram, ca. 52x45 cm.

Ejnar Kohlmann (1888–1968)

Antal besök: 224