ANDERS ZORN. Efter. 5 st litografiskt tryck. Bengtssons lito.

4449322. ANDERS ZORN. Efter. 5 st litografiskt tryck. Bengtssons lito.

Ram mått ca 29x37 cm.

Bruksslitage.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram mått ca 29x37 cm.

Bruksslitage.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 310