SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
4449302. SLAGBORD, 1800-tal.

Massiv furu, mått ca 75, 114 x 42, slag 69 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, märken, sprickor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
4449302. SLAGBORD, 1800-tal.

Antal besök: 932