MATSERVIS Schlaggenwald 53 delar 1930-tal.

44493. MATSERVIS Schlaggenwald 53 delar 1930-tal.

Vit med guldkant och dekor i japan-stil i svart.

Guldet något slitet. Såsskål med liten spricka,2 tallrikar med nagg,en med liten spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 715