SKOMAKARVERKTYG, parti, 18/1900-tal.

4449114. SKOMAKARVERKTYG, parti, 18/1900-tal.

Verktyg, skoläster i trä, klackar, puts, mm mm.

Ålders och bruksslitage. Ej genomgånget, ej funktionstestat, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 283