GRÄDDKANNA, silver, Nils Jacob Helldahl, Östersund, 1853.

444895. GRÄDDKANNA, silver, Nils Jacob Helldahl, Östersund, 1853.

Höjd ca 11 cm.
Vikt ca 72 gram.

Slitage, bucklor, något skevt grepp, lagningar. Spår av gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 cm.
Vikt ca 72 gram.

Antal besök: 1 016