STASBORD, 3st, teak, 1900-talets mitt.

4448878. STASBORD, 3st, teak, 1900-talets mitt.

Största skiva ca 60x40cm.
Höjd ca 44-48cm.

Bruksslitage, smärre repor och märken. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största skiva ca 60x40cm.
Höjd ca 44-48cm.

Antal besök: 391