ÖVERSKÅP, allmoge, 1800-tal.

ÖVERSKÅP, allmoge, 1800-tal.
4448861. ÖVERSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Höjd: ca 166 cm.
ca 100 x 38 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.
Baksida med senare åtgärd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 166 cm.
ca 100 x 38 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.
Baksida med senare åtgärd.

Antal besök: 349