RICOH. ARMBANDSUR. AUTOMATIC. 1970-TAL.

4448837. RICOH. ARMBANDSUR. AUTOMATIC. 1970-TAL.

Svartfärgad urtavla, stålboett, datum-och veckodagsvisning.
Kal: Ricoh Auto (Ricoh-61).
Bakboett märkt: "61B8".
Diameter: 37mm.

Senare polerad. Små repor, märken och jack. Tillsynes fungerande. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kal: Ricoh Auto (Ricoh-61).
Bakboett märkt: "61B8".
Diameter: 37mm.

Antal besök: 297