4448837. RICOH. ARMBANDSUR. AUTOMATIC. 1970-TAL.
Svartfärgad urtavla, stålboett, datum-och veckodagsvisning.
Kal: Ricoh Auto (Ricoh-61).
Bakboett märkt: "61B8".
Diameter: 37mm.
Senare polerad. Små repor, märken och jack. Tillsynes fungerande. Ingen funktionsgaranti lämnas.