VITRINSKÅP, "Undantaget", valnöt, Carl Malmsten, 1900-tal.

444879. VITRINSKÅP, "Undantaget", valnöt, Carl Malmsten, 1900-tal.

Längd 96 cm
Bredd ca 40 cm
Höjd ca 176 cm

Brickmärkt.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 96 cm
Bredd ca 40 cm
Höjd ca 176 cm

Brickmärkt.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 593