TRÄDGÅRDSMÖBLER, 5 delar, 1950/60-tal.

444877. TRÄDGÅRDSMÖBLER, 5 delar, 1950/60-tal.

Karmstolar samt bord

Diameter på bord 100cm

Dynor, medföljer. Polykroma färger.

Bruksslitage.

Färgbortfall förekommer

Skada i underrede på bord.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karmstolar samt bord

Diameter på bord 100cm

Bruksslitage.

Färgbortfall förekommer

Skada i underrede på bord.

Antal besök: 9 521