COLLIER & ARMBAND, Monet, 1900/2000-tal.

4448755. COLLIER & ARMBAND, Monet, 1900/2000-tal.

Förgylld metall. Etui medföljer. Halsbandets omkrets 47 cm. Armbandets omkrets 20,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 380