LÄPPSTIFTSETUI, NIPPERASK och SIGILL, 3 delar, silver, 1900-talets första hälft. Bruttovikt 82 gram.

444872. LÄPPSTIFTSETUI, NIPPERASK och SIGILL, 3 delar, silver, 1900-talets första hälft. Bruttovikt 82 gram.

Stämplade. Läppstiftsetui, längd 7,5 cm, nipperask, diameter 3 cm, sigill, höjd 7,7 cm.

Bruksslitage, mörknat silver, sigill med fyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 869