VAS, patinerad brons, modellnr 67, GAB.

4448729. VAS, patinerad brons, modellnr 67, GAB.

Kvadratisk hals, rund nedtill. Höjd 18,5 cm.

Smärre bruksslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 267