TÅGBANEDELAR, Märklin.

TÅGBANEDELAR, Märklin.
4448565. TÅGBANEDELAR, Märklin.

Bl,a Spår, transformator, lok, 3 vagnar, tunnel m.m.
Låda ca 20x30x30 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Slitage samt skador, lösa delar. Se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låda ca 20x30x30 cm.

Antal besök: 451