BOKHYLLA, Kinnarps.

BOKHYLLA, Kinnarps.
4448150. BOKHYLLA, Kinnarps.

Höjd ca 164 cm. Längd ca 80 cm. Bredd ca 33 cm.

Bruksslitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4448150. BOKHYLLA, Kinnarps.

Antal besök: 187