PALLAR, 2 st, 1900-talets mitt.

4447876. PALLAR, 2 st, 1900-talets mitt.

Sitsarnas diameter 32 - 33 cm.
Höjd 44 - 45 cm.

Slitage, rost, klädsel med mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 - 45 cm.

Antal besök: 138